Kurumsal

iltergrup_seydikemer_fethiye_ortakoy

Hakkımızda

İlter Grup 1987 yılında kurucumuz Mitat İLTER Bey’in o günkü Kemer Beldesine bağlı Ortaköy’de ilk olarak kurduğu bir ekmek fırınıyla hikayesine başlangıç yapar. Ekmek Fırınının ardından 1990 yılında aynı Ortaköy’de ilk marketi açarak hizmet ağını biraz daha genişletir. Zamanla güçlenerek ve oğulları Birkan ve Aziz’in da desteği ile 2005 yılında yapı malzemeleri ve hemen sonrasında tarım malzemeleri satışına başlaması ile büyük bir sıçrama yapar. Mitat Bey ve Oğulları bu süreçte merkezlerini de Ortaköy merkezdeki iki yakın noktaya taşıyarak güçlü ve güvenilir bir firma olma yolunda önemli bir kilometre taşını daha geride bırakırlar. Son olarak hizmet halkalarına bir de süt toplayıcılığı işini de ekleyerek 4 ayrı sektörde hizmet vermenin huzuru ve haklı gururu ile bu günlere gelmiştir. Bu süreç boyunca ana marka olarak İlter Ticaret adıyla yürümüş ve ticari güven ve istikrarını bölgesinde ispat etmiştir.

2016 yılında kurumsallaşmak ve daha da güçlü bir noktaya tırmanmak adına kurumsal kimliğini yenileyen İlter Ticaret, İlter Grup markası ve “1986’dan geleceğe” sloganı ile çok daha etkin ve güçlü bir imaj kazanmak için istikrarlı ve kaliteli büyüme prensibi ile geleceğe odaklandığını göstermekte ve gerekli adımları atmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Seydikemer ilçesi çevresinde güven, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren en büyük grup şirket olmak.

Vizyonumuz

İstikrarlı büyüme ve güveni temel prensip yaparak, bilgi ve teknolojiyi önemseyen, çalışan, çevre ve insan sağlığı ve güvenliğini her zaman ilk prensip yaparak misyonuna ulaşmak.

iltergrup_marka_dinamik